Aktuality

Den otevřených dveří v Koyo Bearings: navštívilo nás téměř 400 lidí

Den otevřených dveří v Koyo Bearings: navštívilo nás téměř 400 lidí

3.6.2019

Až 400 lidí zavítalo poslední květnovou sobotu do naší společnosti. Veřejnost měla možnost si prohlédnout jak interiér firmy tak prostory výroby.

 

Pro zájemce byly připraveny komentované prohlídky ve výrobě, ukázky strojů a především finálních výrobků. Naše společnost myslela ale i na nejmenší návštěvníky, pro které byl připravený bohatý program. Ve vnitřních prostorách byly připravené dětské koutky plné omalovánek, bezpečnostních videí pro děti nebo polytechnická stavebnice pro rozvoj jemné motoriky. Jelikož nám počasí hrálo do karet, mohly děti řádit ve skákajícím hradě nebo ctít pravidla silničního provozu na dětském dopravním hřišti. Pro větší návštěvníky byly v horních místnostech našeho závodu připraveny ukázky strojů, kde si mohli vyzkoušet soustružení dřevěných součástí nebo systém připravený elektrotechniky, který logickou cestou přepínačů vyzkoušel bystrost dětí, ukázal základní funkce programovacího jazyka a dále bude sloužit ke školení učňů v oblasti programování elektrotechniky. Pro zájemce byl nachystaný laser, kde jim byla vypálena jejich jména na propisku, jelení lůj nebo podložku. Pro hladovce bylo připraveno drobné občerstvení a výtečná káva. „Letošní Den otevřených dveří vnímám velmi vydařeně. Naše firma má japonské kořeny, mnoho lidí nemá představu, jak takový výrobní systém japonské firmy funguje a jak jej lze aplikovat v českých podmínkách. Spousta návštěvníků byla mile překvapena. Máme velice kladnou zpětnou vazbu, což je pro nás největší odměnou,"vyjádřila se k akci manažerka oddělení lidských zdrojů, Jana Blažková.

 

Před vstupem do budovy byla zaparkovaná auta, ve kterých se točí naše ložiska. Mezi nimi bylo například Porsche 911, Audi Q3, Ferrari F430, Volvo V600, Range Rover Evoque, Jaguar XE nebo Auto roku 2019, Ford Focus. Z těžší techniky bylo možné vidět traktor John Deere a tahač Scania.

 

Den otevřených dveří se v naší společnosti pořádá každé dva roky. Letošní ročník považujeme za úspěšný nejen díky vydařenému počasí, ale především díky spokojenosti návštěvníků. Děkujeme všem, co se podíleli na úžasné atmosféře sobotního dopoledne.

Fotogalerie

Den otevřených dveří v Koyo Bearings: navštívilo nás téměř 400 lidí Den otevřených dveří v Koyo Bearings: navštívilo nás téměř 400 lidí Den otevřených dveří v Koyo Bearings: navštívilo nás téměř 400 lidí Den otevřených dveří v Koyo Bearings: navštívilo nás téměř 400 lidí Den otevřených dveří v Koyo Bearings: navštívilo nás téměř 400 lidí Den otevřených dveří v Koyo Bearings: navštívilo nás téměř 400 lidí

Zpět

Nabízíme volné kapacity na soustružně

Nabízíme volné kapacity na soustružně

27.6.2024

Hledáte dodavatele soustružení? Nabízíme volné kapacity na našich soustružnických strojích.

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče