Aktuality

Koyo Bearings dalším krokem blíž k průmyslu 4.0: instalace kamer pro vizuální kontrolu

Koyo Bearings dalším krokem blíž k průmyslu 4.0: instalace kamer pro vizuální kontrolu

25.11.2020

Částku dosahující téměř 350 000 Kč investovala naše společnost do kamerové kontroly na dvou strojích, jenž jsou součástí linky pro významného zákazníka. Jejím úkolem je identifikace přítomnosti laserového označení kroužků, což předchází případným reklamacím na chybějící značení.

Vzhledem k charakteru výrobku a typu kontroly bylo navrženo řešení s použitím kamery, jenž má rozlišení 800x600. Výrobky budou snímány v pohybu dopravníkového pásu, takže nebude nutné je pod kamerou zastavovat. Pro okamžitou vizualizaci výsledků se snímaný výrobek promítne na monitoru počítače a následně se uloží pro zpětné dohledání informací.

Výhodou kamerové kontroly laserového značení je fakt, že slouží i jako pojistka vizuální kontroly čela kroužku. To znamená, že přístroj dokáže vyhodnotit tzv. OK a NOK kus i z pohledu nábrusů nebo škrábanců a separovat vadný kus, aby se nedostal mezi kusy bezvadné.

Nabídku i instalaci provedla česká firma. Filozofií naší společnosti je lokalizace dodavatelů v České a Slovenské republice.

Zpět

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

29.5.2023

Představujeme nový přírůstek do našeho strojového parku. Soustruh Citizen Cincom L32 byl pořízen pro nový projekt pro zákazníka MIBA a jeho účelem je posílení kapacit a rychlosti interního soustružení. Stroj bude zaměřen pouze na výrobu jednoho produktu. Převzetí stroje od dodavatele proběhlo minulý týden a nyní je již v plném běhu. Celková investice byla ve výši víc než 5,8 milionů.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče