Aktuality

Koyo Bearings: rozšiřování skladových prostor a manipulační techniky

Koyo Bearings: rozšiřování skladových prostor a manipulační techniky

3.9.2019

K rozšíření interních skladových prostor došlo především z důvodu navýšení kapacity skladovaného materiálu i hotových výrobků, které nám umožní postupně navyšovat počet zákazníků na přímých závozech. Díky rozšíření prostor dojde také ke snížení nákladů spojených s pronájmem externích prostor, které nyní naše společnost využívá.

Původní regály, které dosahovaly výšky 3600 mm, byly navýšeny o 2 patra, čímž dosahují výšky 5500 mm a umožňují uložit až o 199 palet více. Opatřeny jsou ochrannými klecemi, které slouží především pro zvýšení bezpečnosti. Zároveň jsou vybaveny rošty, sloužícími proti propadnutí uloženého materiálu.

Nové regály s sebou nesou také částečnou modernizaci vozového parku, který slouží pro manipulaci s bednami. Vzhledem k tomu, že naše společnost nedisponuje technikou, která je schopná manipulovat ve výše uvedených výškách, byl nákup nové techniky nezbytný. Byly pořízeny tři nové elektrické vysokozdvižné vozíky. Jeden z nich je čelní, který nahradí původní, 20 let starý stroj. Další dva jsou elektrické, ručně vedené vozíky. Nové vozíky jsou vybaveny bateriemi Li-ion, které mají menší hmotnost, rychlé dobíjení a delší životnost. Aby nedocházelo k jejich neoprávněnému používání, budou vybaveny moduly pro přihlášení pomocí čipové karty. S ohledem na BOZP budou také vybaveny modulem, který má na starost předprovozní kontrolu. Jestliže nebude kontrola provedena, vozík se nerozjede. Nová manipulační technika bude napojena na fleet management aplikaci I-Site, která umožňuje sledování produktivity, nákladů apod. Celková investice do nové techniky dosahuje 2,4 mil. Kč.

Fotogalerie

Koyo Bearings: rozšiřování skladových prostor a manipulační techniky Koyo Bearings: rozšiřování skladových prostor a manipulační techniky

Zpět

Nabízíme volné kapacity na soustružně

Nabízíme volné kapacity na soustružně

27.6.2024

Hledáte dodavatele soustružení? Nabízíme volné kapacity na našich soustružnických strojích.

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče