Aktuality

Koyo o víkendu uspořádalo Rodinný den

Koyo o víkendu uspořádalo Rodinný den

24.9.2018

Na hřišti v Olomouci-Bystrovanech jsme v sobotu 22. září uspořádali další roční tradiční akce zaměřené pro rodiny s dětmi - Rodinný den Koyo. Pro děti byly připraveny atrakce (skákací hrad, trampolíny, prolízačky, lovení ryb, puzzle, malování a další), pro dospělé týmové a individuální sporty (tenis, ping-pong), pro všechny bohaté občerstvení z grilu a výběr alko a nealko nápojů. 


Zůčastnilo se asi 250 zaměstnanců, jejich partnerů, kamarádů a dětí. Jsme moc rádi, že měli všichni zúčastnění dobrou náladu a akci si užili.

Budeme se těšit na další ročník opět na podzim. 

Fotogalerie

Koyo o víkendu uspořádalo Rodinný den Koyo o víkendu uspořádalo Rodinný den Koyo o víkendu uspořádalo Rodinný den Koyo o víkendu uspořádalo Rodinný den Koyo o víkendu uspořádalo Rodinný den

Zpět

Nabízíme volné kapacity na soustružně

Nabízíme volné kapacity na soustružně

27.6.2024

Hledáte dodavatele soustružení? Nabízíme volné kapacity na našich soustružnických strojích.

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče