Aktuality

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

Lednová sbírka v Koyo pro Oblastní unii neslyšících

29.1.2021

Před Vánoci jsme v naší společnosti vyhlásili finanční sbírku pro Oblastní unii neslyšících. Sbírku jsme ukončili minulý týden a podařilo se nám vybrat krásných 5 600 Kč z řad zaměstnanců. Tuto částku se naše společnost rozhodla zaokrouhlit na 12 000 Kč. Částka bude využita na pohybové a volnočasové aktivity neslyšících klientů unie. Děkujeme všem, kteří se na této sbírce podíleli.

S Oblastní unií neslyšících spolupracujeme už několikátý rok. Spolupráce tradičně probíhá přes organizaci Dobré místo pro život, která nám před Vánoci pronajímá stánek s punčem na jeden den. Výtěžek z prodeje potom putuje lidem, kteří jej potřebují. V uplynulém roce jsme se bohužel nemohli všichni společně setkat u stánku s dobrým punčem, proto jsme se rozhodli přispět alespoň touto cestou. Pevně věříme, že se situace co nejdříve zlepší a zase se všichni v hojném počtu setkáme v adventním čase na náměstí.

Zpět

Nabízíme volné kapacity na soustružně

Nabízíme volné kapacity na soustružně

27.6.2024

Hledáte dodavatele soustružení? Nabízíme volné kapacity na našich soustružnických strojích.

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče