Aktuality

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

1.2.2023

Po modernizaci brousící linky v hodnotě více než půl milionu EUR dosahujeme při výrobě kroužků malých rozměrů špičkových paramentů, současně při výrazném zkrácení cyklových časů a úspoře práce jednoho kolegy.

Koncem loňského roku jsme naistalovali novou linku pro zákazníka MIBA, která brousí ložiskové kroužky malých průměrů, kde průměr nepřesahuje 20 mm. 

Tyto kroužky velikosti snubních prstenů naleznete na vyvažovacích hřídelích motorů některých typů vozů Peugeot, Citroën, DS, Opel a Toyota.

Na lince byla provedena:

  • modernizace broušení vnitřních otvorů
  • instalována nejnovější verze řídícího systému Siemens
  • do linky byl instalován nový superfinišovací stroj na kroužky malých průměrů
  • taktéž byla linka doplněna o špičkovou automatickou měřící stanici od renomované firmy AMS
  • a nakonec doplněna značícím zařízením od firmy Keyence.

Byly vytvořeny také nové dopravní a transportní cesty, optimalizované pro takto malé díly. V rámci zprovoznění linky proběhlo i testování několika typů brusiva od renomovaných dodavatelů pro dosažení zákazníkem požadovaných parametrů a zkrácení cyklového času. Díky těmto výše uvedeným skutečnostem jsme nyní schopni provádět obsluhu dvou linek jedním operátorem.

Fotogalerie

Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu? Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu? Ložiskový kroužek velikosti snubního prstenu?

Zpět

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

29.5.2023

Představujeme nový přírůstek do našeho strojového parku. Soustruh Citizen Cincom L32 byl pořízen pro nový projekt pro zákazníka MIBA a jeho účelem je posílení kapacit a rychlosti interního soustružení. Stroj bude zaměřen pouze na výrobu jednoho produktu. Převzetí stroje od dodavatele proběhlo minulý týden a nyní je již v plném běhu. Celková investice byla ve výši víc než 5,8 milionů.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče