Aktuality

Náročný audit IATF máme za sebou

Náročný audit IATF máme za sebou

17.5.2022

Jako každý rok, také letos jsme stáli před výzvou obhájit svůj systém řízení kvality před auditory třetí stranou v rámci auditu IATF 16949. Na počátku května jsme absolvovali auditorský kolotoč, při kterém se pozornost auditorů upírala na všechny hlavní i podpůrné procesy, zejména pak proces výroby, kdy se auditovalo na všech směnách. Došlo na zhodnocení všech našich celoročních aktivit, ověření, zda směřují k neustálému zlepšování procesů a dosažení dobrých výsledků.

I v souvislosti s děním ve světě, bylo jedním z hlavních témat zaměření se na rizika - vyhodnocení rizik a přípravu havarijních plánů pro rizikové situace, včetně zajištění povědomí o rizicích z pohledu našich dodavatelů materiálu, nástrojů i komponent, výrobních plánů, zajištění výroby. V rámci toho došlo také na téma ochrany dat a procesů z hlediska rizika kybernetických útoků.

V průběhu náročných dvou dnů byly nakonec všechny otázky zodpovězeny, procesní želvy vysvětleny, důkazy předloženy, instrukce ověřeny a akční plány prezentovány.

Systém kvality jsme obhájili i v tomto roce bez závažného nálezu a stále tak patříme certifikovaným dodavatelům automobilového průmyslu.

V rámci společných diskuzí jsme si odnesli i inspiraci pro možné změny. S odstupem musíme opět potvrdit, že postřehy nezávislé třetí strany jsou vždy zajímavou zpětnou vazbou - vnášejí na témata nový pohled a prostor pro zlepšení.

Tým kvality Koyo ještě jednou děkuje všem kolegům za pečlivou přípravu na tento klíčový audit.

Zpět

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

29.5.2023

Představujeme nový přírůstek do našeho strojového parku. Soustruh Citizen Cincom L32 byl pořízen pro nový projekt pro zákazníka MIBA a jeho účelem je posílení kapacit a rychlosti interního soustružení. Stroj bude zaměřen pouze na výrobu jednoho produktu. Převzetí stroje od dodavatele proběhlo minulý týden a nyní je již v plném běhu. Celková investice byla ve výši víc než 5,8 milionů.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče