Aktuality

Nový business se zákazníkem Danfoss. Do jakého zařízení putují naše ložiska?

Nový business se zákazníkem Danfoss. Do jakého zařízení putují naše ložiska?

6.6.2019

Dánská značka Danfoss, do jejíhož výrobního portfolia lze zahrnout vysokotlaká čerpadla, komponenty pro vytápění i dálkové vytápění, frekvenční měniče, komponenty pro chlazení nebo průmyslovou automatizaci, se v roce 2018 stala i naším zákazníkem. Společnost odebírá ložiska v 5ti velikostech, které následně používá v axiálním pístovém čerpadle, jejichž typickým znakem je použití velkého množství malých pístů, umístěných do kruhu.

V čerpadlech se točí válečková ložiska CRB, která se skládají z vnějšího a vnitřního kroužku, podložky a válečků. Vyráběné komponenty prochází naším standardním procesem. Pouze jeden typ ložiska pro tohoto zákazníka je kvůli své velikosti soustružen v kooperaci s externí firmou.

Jelikož čerpadla musí snášet velké namáhání, jsou pro zákazníka Danfoss naše ložiska vhodnou variantou. Jsou vyráběná z vysocepevnostní oceli, která se mimo jiné vyznačuje potřebnou houževnatostí. Jsme rádi, že počet našich zákazníků neustále roste. Naší strategií je dále posilovat jejich růst nejen v oblasti automotive, ale také v oblasti průmyslu. O úspěchy, spojené nejen se získáváním nových zákazníků, se s Vámi pravidelně podělíme.

Zpět

Nabízíme volné kapacity na soustružně

Nabízíme volné kapacity na soustružně

27.6.2024

Hledáte dodavatele soustružení? Nabízíme volné kapacity na našich soustružnických strojích.

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče