Aktuality

Obnova výrobních zařízení v plném proudu. Jaké jsou výhody nové brusky IRR?

Obnova výrobních zařízení v plném proudu. Jaké jsou výhody nové brusky IRR?

6.5.2019

Nová mikrocentrická bruska IRR je součástí automatické linky IRC (Inner ring), sloužící pro výrobu vnitřních kroužků válečkových ložisek. V návaznosti na kompletní modernizaci této automatické linky byla kromě CNC brusky IRR pořízena také otvorová bruska ALS1, která byla nakoupena už dříve. CNC bruska IRR je určená pro zápichové broušení oběžné dráhy a opěrného čela vnitřního kroužku ložiska.

 

Nová IRR bruska slouží jako náhrada za původní, technologicky zastaralý, stroj od německého dodavatele. Původní stroj byl kompletně rozebrán a následně modernizován českým dodavatelem a jeho cena přesáhla 8 milionů Kč. Jedná se o stroj pro velkoobjemovou výrobu kroužků o průměru 20 – 120 mm a šířky 10 – 50 mm. Důvodů měla tato investice hned několik. Například nárůst objemu výroby, zkrácení seřizovacích časů a s tím spojenou stabilizaci výrobního procesu, ale především byl pořízen v návaznosti na neustále se zvyšující nároky zákazníka na výstupní kvalitu finálních výrobků.

Zpět

Nabízíme volné kapacity na soustružně

Nabízíme volné kapacity na soustružně

27.6.2024

Hledáte dodavatele soustružení? Nabízíme volné kapacity na našich soustružnických strojích.

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče