Aktuality

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

10.6.2022

Dne 9. června 2022 proběhl v Praze v reprezentativním Paláci České spořitelny odborný seminář „Age management v zemích Visegradské 4" za účasti odborníků z Česka, Slovenska, Polska a Maďarska.

Na semináři bylo předáno ocenění Age management Excellence Award, které programová rada sestavená ze zástupců všech zemí V4 uděluje společnostem s příkladnými přístupem k age managementu - tedy k řízení lidí a jejich rozvoji s ohledem na věk na pracovišti.

Cena se uděluje pátým rokem, programová rada zastoupená odborníky ze všech zemí V4 letos vybírala v rozhodovacím kole z těchto nominovaných firem:

  • Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Polsko
  • Koyo Bearings Česká republika s.r.o.
  • CedarNet Association, Maďarsko

Je nám ctí se s Vámi podělit o informaci, že cenu pro rok 2022 získala naše společnost, což nás velmi těší. Zároveň nás zavazuje se tomuto tématu a aktivitám s tím spojených dále odpovědně věnovat", shrnula Jana Blažková, manažerka personálního oddělení Koyo. 

Více o proběhlé konferenci zde: Home | (eng)aging! (engagingprague.com)

Fotogalerie

Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD Ocenění AGE MANAGEMENT EXCELLENCE AWARD

Zpět

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

29.5.2023

Představujeme nový přírůstek do našeho strojového parku. Soustruh Citizen Cincom L32 byl pořízen pro nový projekt pro zákazníka MIBA a jeho účelem je posílení kapacit a rychlosti interního soustružení. Stroj bude zaměřen pouze na výrobu jednoho produktu. Převzetí stroje od dodavatele proběhlo minulý týden a nyní je již v plném běhu. Celková investice byla ve výši víc než 5,8 milionů.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče