Aktuality

Představení sesterských závodů: JTEKT Automotive Czech Plzeň

Představení sesterských závodů: JTEKT Automotive Czech Plzeň

17.1.2021

V rodině JTEKT Corporation je nás celkem 65. O nás už víte, ale rádi bychom Vám přiblížili plzeňský závod JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o. (dále JAPL).

Společnost JAPL vznikla 1. února 2006 v plzeňské průmyslové zóně. Vznikla navázáním na činnost společnosti Koyo Steering Systems Czech s.r.o. V současné době zaměstnává okolo 860 zaměstnanců, a i rozlohou je větší než ten náš. Celková zastavěná plocha hal a skladů činí 22 600 m² (KBCZ má 12 000 m²).

Výrobní program JAPL je zaměřen na systémy řízení automobilů. V plzeňském závodě probíhá především finální montáž systémů řízení. Pouze malou část komponentů si pro montáž obrábí interně. Naprostou většinu komponent řeší prostřednictvím jejich dodavatelského řetězce. V uplynulém roce vyprodukovala společnost přibližně 2,1 miliónů systémů řízení, pro letošní rok 2021 plánují navýšit plán výroby až na 2,7 miliónů systémů řízení.

Pro více informací klikněte zde: https://www.jtekt.cz/

Zpět

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

Nový člen strojového parku – krátkotočný automat CITIZEN II

29.5.2023

Představujeme nový přírůstek do našeho strojového parku. Soustruh Citizen Cincom L32 byl pořízen pro nový projekt pro zákazníka MIBA a jeho účelem je posílení kapacit a rychlosti interního soustružení. Stroj bude zaměřen pouze na výrobu jednoho produktu. Převzetí stroje od dodavatele proběhlo minulý týden a nyní je již v plném běhu. Celková investice byla ve výši víc než 5,8 milionů.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče