Aktuality

Slavnostní otevření dílen v Lutíně

Slavnostní otevření dílen v Lutíně

11.10.2018

Budoucí nástrojaři, obraběči kovů i zámečníci ze Sigmundovy střední školy strojírenské v Lutíně mají nové dílny pro praktickou výuku. Náklady na modernizaci původních prostor a nákup nových strojů přesáhly sto miliónů korun, z čehož více než polovinou pokryl Olomoucký kraj. 

Ředitel našeho závodu pan Petr Novák byl přizván ke slavnostnímu otevření a prohlídce dílen, jichž se zúčastnily desítky osobnostní z řad regionálních zástupců a manažerů společností, se kterou škola spolupracuje. Lutínská škola je našim dlouhodobým partnerem a pravidelně v našem závodě umožňujeme téměř dvěma desítkám učňů absolvovat praktický výcvik.

Rekonstrukce proběhla v jednopodlažní hale pro výuku strojírenských oborů a také v přilehlé dvoupodlažní budově, kde jsou umístěné učebny a kabinety. Pro studenty i zaměstnance byl stav dílen již nevyhovující, nejen z hlediska technické úrovně vybavení, ale také z hlediska hygienického.  Ve zmodernizovaných dílnách přibylo sociální zařízení a šatny, odpovídající kapacitě žáků, celé podlaží je navíc bezbariérové.  Díky tomuto, v rekordně krátkém čase realizovaném projektu (v průběhu 4 měsíců), přibyly v dílnách nové stroje pro soustružnickou, frézařskou, nástrojařskou a zámečnickou dílnu i učebnu CNC. 


Fotogalerie

Slavnostní otevření dílen v Lutíně Slavnostní otevření dílen v Lutíně Slavnostní otevření dílen v Lutíně Slavnostní otevření dílen v Lutíně Slavnostní otevření dílen v Lutíně

Zpět

Nabízíme volné kapacity na soustružně

Nabízíme volné kapacity na soustružně

27.6.2024

Hledáte dodavatele soustružení? Nabízíme volné kapacity na našich soustružnických strojích.

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče