Aktuality

Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings

Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings

24.5.2019

Naši firmu navštívila první třída Základní školy Mozartovy. Jedná se o historicky nejmladší studenty, kteří navštívili náš závod.

V první půl hodině se žáčků ujal ředitel společnosti, který jim řekl všechny důležité informace o olomoucké společnosti. Jaký je náš závod, kde jsou jeho kořeny, jaké výrobky u nás vyrábíme a kde se dají výrobky aplikovat. Děti měly možnost si dokonce zasoutěžit o krásný černý baťůžek na kolo.

Poté byly děti rozděleny do dvou skupin. První skupinka zůstala v naší speciální školicí místnosti Do-Jo, kde si mohla vyzkoušet, jak přistupovat k práci s ohledem na výstupní kvalitu materiálu, ale především z pohledu bezpečnosti. Druhá skupinka si prošla výrobní halu. Trasa vedla od plně automatizovaných linek přes příjem, kde jsou naskladněny ocelové trubky až po expediční sklad. Děti nejvíce zaujal robot Kuka, který je součástí automatické montážní linky. Po prohlídce výroby jsme děti zavedly do foyer, kde jsme pro připravili překvapení v podobě laserování jejich jmen na podložky. Po vystřídání skupinek se s námi děti rozloučily a plné dojmů se vrátily zpět do lavic. Na památku nám tu nechali nádherné a barevné obrázky. Děkujeme tímto žáčkům i paním učitelkám za zpříjemnění pracovního dne.

Fotogalerie

Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings Vzácná návštěva: prvňáčci ze ZŠ Mozartova navštívili Koyo Bearings

Zpět

Nabízíme volné kapacity na soustružně

Nabízíme volné kapacity na soustružně

27.6.2024

Hledáte dodavatele soustružení? Nabízíme volné kapacity na našich soustružnických strojích.

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

2 095 kg plastů k dalšímu zpracování?

20.2.2024

V roce 2023 jsme vytřídili a zrecyklovali 995 kg vázacích pásků, 730 kg obalových fólií a 370 kg polyetylenových lahví.

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

Seznamte se s MC3 – dalším robotickým pracovištěm

23.11.2023

Čím se nová linka odlišuje? Samotná montáž probíhá na mobilních (vyměnitelných) poloautomatických zařízeních, zatímco plně automatické stanice provádějí kontrolu radiální vůle, měření vibrací (tedy hlukovou zkoušku) a kontrolu kompletnosti ložiska.

všechny aktuality

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se na aktuálně volné pracovní pozice ZDE

Žádost pro uchazeče